Працівники ради
опубліковано 24 липня 2018 року о 17:23


№ з/п

Назва структурного підрозділу

Кількість штатних одиниць

КЕРІВНИЦТВО

1
Сільський голова
Мартиненко Юрій Іванович        
1
2
Секретар ради
Доленко Олександр Володимирович               
1
3
Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету
Дерев’янко Лариса Василівна
1
4
Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Калашніков Ігор Вікторович
1

ВІДДІЛИ  ТА СЛУЖБИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

1

Відділ бюджету, фінансів, планування, економічного розвитку та інвестицій:

5
начальник відділу
Халабуда Лариса Володимирівна                                   
1
заступник начальника
Філончук Денис Петрович                       
1
головний спеціаліст           
Юрченко Ірина Василівна
1
Морозова Олена Євгеніївна                
1
2

Відділ земельних відносин:

12
начальник відділу
Полянський Володимир Олександрович 
1
головний спеціаліст
Мажара Ірина Степанівна                       
Маслова Ірина Петрівна (Раївка)               
Кундрат Ірина Петрівна (Шевченківський)
Паніна Наталія Іванівна (Вільненський)
Яворовська Світлана Дмитрівна (Луб’янський)
5
інспектор
Сніпич Наталія Олексіївна (Великомихайлівський)
Білан Юлія Вікторівна (Миролюбівський)
Франчук Валентина Михайлівна (Михайлівський)
Твердохліб Галина Геннадіївна (Нововгнідський)
Шевченко Наталія Григорівна (Новоолександрівський)
Удовиченко Олександр Олександрович (Василівський)
6
3

Відділ архітектури, містобудування, екології, житлово-комуналь­ного господарства, комунальної власності:

4

начальник відділу
Владіміров Костянтин Вікторович 
1
заступник начальника
Лисенко Роман Михайлович  
1
головний спеціаліст
Решетняк Олена Андріївна
1
Доненко Євгенія Анатоліївна   
1
4
Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту
Гузенко Роман Володимирович  
1
5

Відділ з гуманітарних питань:

3

начальник відділу
Турченюк Олена Миколаївна  
1

заступник начальника
Павлова Світлана Миколаївна                        
1

Головний спеціаліст з питань фізичної культури, спорту та молоді
 Мороз Олексій Володимирович
1
6
Служба у справах дітей 
Головний спеціаліст
Нежуріна Анжела Володимирівна

1
7

Фінансово-господарський відділ (бухгалтерія виконкому)

 

12
головний бухгалтер
Кавун Вікторія Миколаївна  
1
головний спеціаліст
Нікітіна Лілія Юріївна         
Лаврик Наталія Василівна   
Латай Тетяна Олександрівна 
3
водій
Білий Богдан Васильович (Василівка)
Кравченко Сергій Миколайович (Вільне)
Гречко Сергій Вікторович (Луб’янка)
Мороз Олександр Вікторович (Миролюбівка)
Лоза Сергій Олександрович (Раївка) 
Сорока Василь Андрійович 
Ричко Ігор Іванович (Великомихайлівка)
Двірник
Загинайло Віктор Вікторович (Раївка)   
8
8

Відділ правового забезпечення, управління персоналом, військового обліку та міграційної роботи:

12,5
начальник відділу
Шалахманова Тетяна Олегівна                
1
заступник начальника
Воловоденко Наталія Вадимівна 
1
головний спеціаліст-юрисконсульт
Мартинова Надія Віталіївна 
4
головний спеціаліст
Цимбалєй Наталя Іванівна (Василівка)
Прибильнова Надія Володимирівна (Новогніде)
Іщенко Вікторія Володимирівна (Раївка)
спеціаліст І категорії
Ткач Ольга Віталіївна (Луб’янка)
інспектор з питань військового обліку та міграційної роботи
Лебедюк Лариса Володимирівна (Шевченківське)
Алєксандрова Галина Миколаївна (Вільне)
Усик Ірина Володимирівна (0,5) (Великомихайлівка)
Кравченко Оксана Анатоліївна (Михайлівка)
Попова Валентина Миколаївна (Ноолександрівка)
Чабаненко Тетяна Віталіївна (Раївка)
Жарова Лідія Миколаївна (Миролюбівка)
6,5
9

Відділ діловодства, контролю та організаційної роботи:

 

4
начальник відділу
Зибенкова Інна Миколаївна 
1
спеціаліст І категорії
Максимова Тетяна Олександрівна
1
діловод
Шестун Надія Олександрівна
1
головний спеціаліст з обслуговування комп’ютерних мереж та систем
Стеценко Євген Олександрович
1




10

СТАРОСТАТ:

8
в.о. старости
Пасько Наталія Володимирівна (Василівський стар.округ №1)
Ярохович Анатолій Іванович (Великомихайлівський стар.округ №2)
(Вільненський стар.округ №3)
Варава Анатолій Іванович (Миролюбівський стар.округ №4)
Гречко Людмила Іванівна (Луб’янський стар.округ №5)
Сугоняєв Костянтин Володимирович (Михайлівський с.о. №6)
Буханіст Валерій Олександрович (Новогнідський стар.округ №7)
Дмитрієва Алла Василівна (Новоолександрівський стар.округ №8)
Краснопольський Петро Анатолійович (Шевченківський с.о. №9)
8
ВСЬОГО:
72