Виконавчий комітет
опубліковано 24 липня 2018 року о 17:23


ПІБ

Посада

Відділ бюджету, фінансів, планування, економічного розвитку та інвестицій:

Халабуда Лариса Володимирівна

начальник відділу

Філончук Денис Петрович

заступник начальника

Ткаченко Юлія Олександрівна

головний спеціаліст

Морозова Олена Євгеніївна

головний спеціаліст

Відділ земельних відносин:

Полянський Володимир Олександрович

начальник відділу

Мажара Ірина Степанівна

головний спеціаліст

Маслова Ірина Петрівна

головний спеціаліст

Кундрат Ірина Петрівна (Шевченківське)

головний спеціаліст

Паніна Наталія Іванівна (Вільне)

головний спеціаліст

Яворовська Світлана Дмитрівна (Луб’янка)

головний спеціаліст

Сніпич Наталія Олексіївна (Великомихайлівка)
Білан Юлія Вікторівна (Миролюбівка)
Франчук Валентина Михайлівна (Михайлівка)
Твердохліб Галина Геннадіївна (Новогніде)
Шевченко Наталія Григорівна (Новоолександрівка)
Удовиченко Олександр Олександрович (Василівка)

інспектор

Відділ архітектури, містобудування, екології, житлово-комуналь­ного господарства, комунальної власності:

Владіміров Костянтин Вікторович

начальник відділу

Лисенко Роман Михайлович

заступник начальника

Сачко Кирило Андрійович

головний спеціаліст

Доненко Євгенія Анатоліївна

головний спеціаліст


Гузенко Роман Володимирович

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту

Турченюк Олена Миколаївна

Головний спеціаліст з питань освіти

Фінансово-господарський відділ (бухгалтерія виконкому)

Кавун Вікторія Миколаївна

головний бухгалтер

Лаврик Наталія Василівна

головний спеціаліст

Латай Тетяна Олександрівна

головний спеціаліст

Нікітіна Лілія Юріївна

головний спеціаліст

Білий Богдан Васильович (Василівка)
Кравченко Сергій Миколайович(Вільне)
Гречко Сергій Вікторович (Луб’янка)
Мороз Олександр Вікторович (Миролюбівка)
Стеценко Віктор Миколайович (Новогніде)
Максимов Олександр Володимирович (Раївка)
Сорока Василь Андрійович
Савельєв Олександр Васильович(Великомихайлівка)

водії

Відділ правового забезпечення, управління персоналом, військового обліку та міграційної роботи:

Шалахманова Тетяна Олегівна

начальник відділу

Воловоденко Наталія Вадимівна

заступник начальника

Біла Валентина Антонівна (Василівка)
Прибильнова Надія Володимирівна (Новогніде)
Іщенко Вікторія Вікторівна (Раївка)

головний спеціаліст

Лебедюк Лариса Володимирівна (Шевченківське)
Алєксандрова Галина Миколаївна (Вільне)
Усик Ірина Володимирівна (Великомихайлівка)
Кравченко Оксана Анатоліївна (Михайлівка)
Попова Валентина Миколаївна (Новоолександрівка)
Чабаненко Тетяна Віталіївна (Раївка)
Жарова Лідія Миколаївна (Миролюбівка)

інспектор з питань військового обліку та міграційної роботи

Мартинова Надія Віталіївна

головний спеціаліст-юрисконсульт

Ткач Ольга Віталіївна (Луб’янка)

спеціаліст І категорії

Відділ діловодства, контролю та організаційної роботи:

Зибенкова Інна Миколаївна

начальник відділу

Максимова Тетяна Олександрівна

спеціаліст І категорії

Нежуріна Кіра Василівна

діловод

Стеценко Євген Олександрович

головний спеціаліст з обслуговування комп’ютерних мереж та систем

Старостат:

Пасько Наталія Володимирівна
В.о. старости Василівського старостинського округу № 1
Ярохович Анатолій Іванович
В.о. старости Великомихайлівського старостинського округу № 2
Поляков Анатолій Володимирович
В.о. старости Вільненського старостинського округу № 3
Варава Анатолій Іванович
В.о. старости Миролюбівського старостинського округу № 4
Гречко Людмила Іванівна
В.о. старости Луб’янського старостинського округу № 5
Сугоняєв Костянтин Володимирович
В.о. старости Михайлівського старостинського округу № 6
Буханіст Валерій Олександрович
В.о. старости Новогнідського старостинського округу № 7
Дмитрієва Алла Василівна
В.о. старости Новоолександрівського старостинського округу № 8
Краснопольський Петро Анатолійович
В.о. старости Шевченківського старостинського округу № 9