Раївська сільська рада
Синельниківський район Дніпропетровська область
Проекти рішень
від 04 жовтня 2021р.№ 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Дарченко Марії Дмитрівні
Опубліковано 04 жовтня 2021

Керуючись ст. 12, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України,п. 34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 55 Закону України „Про землеустрій”, ст. 4, 28 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, розглянувши заяву та подані матеріали громадянки Дарченко Марії Дмитрівни, враховуючи висновки та рекомендації профільної постійної комісії, сільська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити громадянці Чередниченко Любові Олександрівні  (РНОКПП – *** інформація з обмеженим дступом) технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,2500 га, кадастровий номер 1224886000:02:004:0001, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – 02.01), що розташована на території Новоолександрівського старостинського округу № 8 за адресою: 52561, Дніпропетровська область, Синельниківський район, с. Панасівка,     *** інформація з обмеженим дступом.

2. Передати громадянці Дарченко Марії Дмитрівні (РНОКПП – *** інформація з обмеженим дступом) у власність земельну ділянку загальною площею 0,2500 га, кадастровий номер 1224886000:02:004:0001, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – 02.01), що розташована на території Вільненського старостинського округу № 3 за адресою: 52513, Дніпропетровська область, Синельниківський район, с. Панасівка, *** інформація з обмеженим дступом за рахунок земель житлової та громадської забудови.

3. Зобов’язати громадянку Дарченко Марію Дмитрівну використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, суворо дотримуватися вимог земельного законодавства України.

4. Громадянці Дарченко Марії Дмитрівні звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав для здійснення державної реєстрації речових прав на земельну ділянку.

5. Покласти на громадянку Дарченко Марію Дмитрівну відповідальність за збереження межових знаків на земельній ділянці.

6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ земельних відносин виконавчого комітету сільської ради (Полянський), контроль – на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища (Рой).


Сільський голова                                                                           Юрій МАРТИНЕНКО

с. Раївка

 жовтня 2021 року

№   – 11/VIII

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux