Раївська сільська рада
Синельниківський район Дніпропетровська область
Проекти рішень
від 13 травня 2020р.№ 17
50 сесія
VII скликання
Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення громадянам Усову Андрію Петровичу та Терлизі Олегу Миколайовичу
Опубліковано 14 травня 2020

Керуючись ст. 12, 93, 122, 124, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 50 Закону України „Про землеустрій”, ст. 4.5 Закону України „Про оренду землі”, розглянувши заяви та подані матеріали громадян, враховуючи висновки та рекомендації профільної постійної комісії, сільська рада в и р і ш и л а:

1. Надати громадянину Усову Андрію Петровичу (РНОКПП – *інформація з обмеженим доступом*) дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду орієнтовною площею 0,09 га, для іншого сільськогосподарського призначення (код КВЦПЗ – 01.13), що розташована на території  Вільненського старостинського округу № 3 за адресою: 52513, Дніпропетровська область, Синельниківський район с. Вільне, вул. *інформація з обмеженим доступом*.

2. Надати громадянину Терлизі Олегу Миколайовичу (РНОКПП – *інформація з обмеженим доступом*) дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду орієнтовною площею 0,1 га, для іншого сільськогосподарського призначення (код КВЦПЗ – 01.13), що розташована на території  Вільненського старостинського округу № 3 за адресою: 52513, Дніпропетровська область, Синельниківський район с. Вільне, вул. *інформація з обмеженим доступом*.

3. Громадянам замовити виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно з діючим законодавством.

4. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в оренду погодити у встановленому законом порядку.

5. Після виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду дану документацію надати до сільської ради на затвердження.

6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ земельних відносин виконавчого комітету сільської ради (Полянський), контроль – на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища (Рой).