Раївська сільська рада
Синельниківський район Дніпропетровська область
Проекти рішень
від 04 жовтня 2021р.№ 
11 сесія
VIII скликання
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність громадянинові Вовченку Ігорю Леонідовичу
Опубліковано 04 жовтня 2021

Керуючись ст. 12, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України,п. 34 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 55 Закону України „Про землеустрій”, ст. 4, 28 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, розглянувши заяву та подані матеріали громадянина Вовченка Ігоря Леонідовича, враховуючи висновки та рекомендації профільної постійної комісії, сільська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити громадянинові Вовченку Ігорю Леонидовичу (РНОКПП – *** інформація з обмеженим дступом) технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) загальною площею 0,1100 га, кадастровий номер 1224883000:08:001:0005, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – 02.01), що розташована на території Луб’янського старостинського округу № 5 за адресою: 52560, Дніпропетровська область, Синельниківський район, с. Калинівське, *** інформація з обмеженим дступом.

2. Передати громадянинові Вовченку Ігорю Леонидовичу (РНОКПП – *** інформація з обмеженим дступом) у власність земельну ділянку загальною площею 0,1100 га, кадастровий номер 1224883000:08:001:0005, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – 02.01), що розташована на території Луб’янського старостинського округу № 5 за адресою: 52560, Дніпропетровська область, Синельниківський район, с.Калинівське, *** інформація з обмеженим дступом за рахунок земель житлової та громадської забудови.

3. Зобов’язати громадянина Вовченка Ігоря Леонідовича використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, суворо дотримуватися вимог земельного законодавства України.

4. Громадянинові Вовченку Ігорю Леонидовичу звернутися до суб’єкта державної реєстрації прав для здійснення державної реєстрації речових прав на земельну ділянку.

5. Покласти на громадянина Вовченка Ігоря Леонідовича відповідальність за збереження межових знаків на земельній ділянці.

6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ земельних відносин виконавчого комітету сільської ради (Полянський), контроль – на постійну комісію сільської ради  з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища (Рой).Сільський голова                                                                               Юрій МАРТИНЕНКО


с. Раївка

 жовтня 2021 року

№          – 11/VIII

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux