Раївська сільська рада
Синельниківський район Дніпропетровська область
Проекти рішень
від 13 березня 2020р.№ 
49 сесія
VII скликання
Про хід виконання рішення сільської ради №455–33/VII від 14.12.2018 року „Про програму розвитку житлово-комунального господарства, дорожньої інфраструктури та благоустрою населених пунктів Раївської сільської ради на 2019-2021 роки”
Опубліковано 13 березня 2020

Керуючись п.1 ст. 27, п. 6,7 ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, законами України „Про відходи”; „Про державні цільові програми”, „Про благоустрій населених пунктів”, „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, „Про поховання та похоронну справу”, на виконання наказів Мінекономіки України від 04.12.2006 року № 367 „Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання”, Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 року №154 „Про затвердження порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів”, беручи до уваги висновки та рекомендац:

1. Взяти до відома звіт відділу архітектури, містобудування, екології, житлово-комунального господарства, комунальної власності виконавчого комітету Раївської сільської ради „Звіт про виконання програми розвитку житлово-комунального господарства, дорожньої інфраструктури та благоустрою населених пунктів Раївської сільської ради за 2019 рік” (додається).

2. Рекомендувати:

- відділу архітектури, містобудування, екології, житлово-комунального господарства, комунальної власності виконавчого комітету Раївської сільської ради сприяти у проведенні капітальних та поточних ремонтів, утриманні об’єктів благоустрою, що належать до комунальної власності, на території населених пунктів сільської ради;

- депутатам сьомого скликання проводити роботу серед виборців щодо підтримання належного санітарного стану поблизу осель мешканців сільської ради та у місцях загального користування на території населених пунктів Раївської сільської ради.

3. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на відділ архітектури, містобудування, екології, житлово-комунального господарства, комунальної власності виконавчого комітету Раївської сільської ради (Владіміров), контроль - на постійну комісію сільської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, торгівлі та розвитку інфраструктури (Ведмідь).

Додатки